Bóle głowy i złe samopoczucie po marihuanie

Ok 4 miesięcy temu zażyłam marihuane tylko raz w zyciu. Żaluje od niedawna miewam bóle głowy. Mam myśli, że zepsuło mi to życie, że coś mi się stanie czsami nie śpię w nocy. Miewam nudności i źle się czuje. Wszyscy mówia, że nie mam się czym przejmować lecz mi jest źle nie mogę sobie pomóc. Czy musze chodzić na terapie ? Czy mogę sobie poradzić z tym sama ?

Srodki psychoaktywne wywołują różne objawy,a wrażliwość jest indywidualna,objawy , które opisujesz nie są typowe po 1 razowym użyciu marihuany po upływie kilku m-cy ,proponuję konsultację u psychiatry.