Bóle głowy, karku, brzucha i piersi oraz nudności i ospałość u 24-latki

Witam,od pewnego czasu mam dziwne dolegliwości, a nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało.Otóż bóle głowy połączone z bólami karku i nudnosciami do tego ból piersi tak mocny,że czasem wydaje mi się, że mam tam kamienie, ból brzucha i tyłu pleców i ciągle jestem ospała. Miesiączkę miałam normalnie wiec to chyba nie ciąża no ale tego nie wykluczam. Mieszkam za granicą, a tutaj to każda dolegliwość leczą paracetamolem, wiec jakbym mogła prosić o jakąś odpowiedz to byłabym wdzięczna. Dziękuję

Mikołaj Cyganok

Witam! Niezależnie od "metod" leczenia danego kraju, taki komplet objawów zaniepokoi każdego lekarza, który po uprzednim zebraniu wywiadu i badaniu, odpowiednio pokieruje ścieżką diagnostyczno-terapeutyczną. Proszę więc nie zwlekać dłużej z wizytą u lekarza, gdyż wymienione przez Panią objawy mogą mieć naprawdę różnorodne przyczyny.