Bóle głowy, kości, krew w wydzielinie w kaszlu

Witam mam problem Jestem przeziabiona boli mie gardo glowa kosci ale goraczki nie mam wienc nie bylam u lekarza kaszle i jak kaszle to leci mi krew w maluch ilosciach ,katar tez mam co to moze byc prosze o odpowiedz. Gardlo piecze niesamowicie ... co robic jak sie kurowac

Milena Lubowicz

Objawy u Pani są dosyć nasilone dlatego zalecam wizytę u lekarza. Przychodnia jest nieczynna dzisiaj, ale można skorzystać z nocnej pomocy lekarskiej. Koniecznie trzeba zobaczyć Pani gardło oraz osłuchać, bez tego nie jestem w stanie powiedzieć czy np. konieczny jest antybiotyk.
Pozdrawiam