Bóle głowy, krwotoki z nosa, problemy z zasypianiem

Kobieta lat 20. Problem z bolami glowy (okolicee czola ) do tego krwotoki z nosa (ustepuja mniej wiecej po okresie 30 min ). Dodatkowo problemy z zasnieciem i bole w mostku przy dluzszym schylaniu ( wiazanie butow).Nie lecze sie na nic ani nie przyjmuje lekow na stale. Jem duzo owocow oraz od dluzszego czasu przyjmuje witamiene c z powodu krwotokow z nosa.

I próbuje się Pani diagnozować i leczyć przez internet? Chyba to nie jest mądry pomysł.
Proszę nie iść na skróty, bo może to się źle skończyć i udać się do lekarza.