Bóle głowy, lęk i stres

Witam. Mężczyzna lat 23 18cm wzr waga 85kg Nie pale Juz nie pije wogole Narkotykow tez nie biore juz zadnych. Objawy: Uciskowe bole glowy od czoła Czasami duszności Lęk przed poważną chorobą codzinnie Stres Bole mięśni prawej lydki i lewej reki Kłucie serca zazwyczaj z rana na pare godzin Bole zakładka problemy jak by z jelitami Gdy napije sie alkoholu nie moge spać a na kacu mam. Silne leki strach rozdraznienie Napady gorącej twarzy po pracy i ciągle rumience Nie równe bicie s

Witam
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny Pana problemów
zdrowotnych jest konsultacja z lekarzem, który pokieruje dalszą
ścieżką diagnostyczną i zastosuje odpowiednie leczenie.
Natomiast najbezpieczniejszą formą pozbycia się
stresu i lęków jest terapia psychologiczna.
Pozdrawiam serdecznie

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza