Bóle głowy, mdłości i zmiany nastroju jako skutek uboczny stosowania antykoncepcji hormonalnej

Tabletki Teenia Są to moje pierwsze tabletki. Od początku stosowania mam okropne bóle głowy, mdłości, jestem wyczulona na zapachy i mam ciągłe zmiany nastroju. Czy to normalne na początku stosowania? Czy powinnam zmienić tabletki? Od kiedy mogę kochać się bez dodatkowych zabezpieczeń?

antykoncepcja jest od 1 dnia zażywania Jesli objawy nie ustąpią przy 2 gim opakowaniu trzeba zmienić leki