Bóle głowy, mroczki przed oczami, osłabienie i zmęczenie

Witam. Od dłuższego czasu (ok. Pół roku) mam takie objawy: okropne bóle głowy, zawroty głowy, mroczki przed oczami, ogólne osłabianie, zmęczenie mimo długiego snu, trudności z utrzymaniem równowagi, z oddychaniem, kłucie i nagłe zmiany rytmu serca, kłucie skóry jakby igiełkami. Mam też straszne lęki (często nieuzasadnione, utrudniają mi one normalne funkcjonowanie). Dużo moich objawów (nie wszystkie wymieniłam) pasuje do nerwicy lękowej. Lekarz twierdzi jednak ze to normalne. Proszę o pomoc.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza