Bóle głowy, nieostre widzenie, natrętne myśli o samobójstwie

Witam Mam 28 lat i od ponad 3 mscy mam niepokojace objawy: bole glowy nieostre widzenie, natretne mysli o tematyce samobojczej ogolnie moglbym nazwac sie klebkiem nerwow. Wiele sie wydarzylo w moim zyciu i czuje sie bardzo zmeczony chcialbym zasnac i sie nie obudzic nie czuc tego bolu i cierpienia. Nawet nie wiem czemu pisze nie mam pytania chyba poprostu musialem komus o tym powiedziec bo nie mam nikogo z kim moge porozmawiac. Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Proszę skonsultować się z lekarzem psychiatrą, który wyłącznie w kontakcie osobistym - po zbadaniu - będzie w stanie zaproponować odpowiednie postępowanie (np.: farmakoterapia i/lub psychoterapia).

Szanowny Panie, objawy, o których Pan pisze świadczą o silnej depresji. Proszę zapoznać się z artykułem:

http://www.depresja.org.pl/symptomy.php

To, co może panu pomóc, to dobra psychoterapia a nie koniecznie leki, które jedynie tłumią objawy. Psychoterapia jest najsuteczniejszą metodą leczenia depresji. Polecam udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (pracy z ciałem, pracy z oddechem). Zachęcam Panią do zapoznania się z podejściem Metasystemowym na stronie:

www.pocieszka.pl

Znajdzie tam Pan adresy zaufanych specjalistów w pana okolicach.

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej