Bóle głowy, nudności, wymioty

Witam! Mam taki problem że wymiotuję od jakiś 3 tygodni ale nie codziennie. Prawie codziennie chce mi się wymiotować samą śliną. Od wczoraj zaczęła mnie jeszcze boleć głowa ale ból nie jest mocny. Mało jem a jednak rano jak wstanę chcę mi się wymiotować. Proszę o jakieś rady

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.

Witam. Opisane objawy są zdecydowanie niepokojące i wymagają wdrożenia dokładnej diagnostyki. Tego typu symptomy pojawiają się między innymi w schorzeniach zapalnych i rozrostowych ośrodkowego układu nerwowego. Proszę jak najszybciej skontaktować się z lekarzem poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie i pokieruje odpowiednią diagnostyką.