Bóle głowy od 3 tygodni

Witam.od ponad 3 tygodni boli mnie głowa.Nie codziennie,ale jak ból się pojawi jest zawsze nad lewym okiem,jest bardzo silny i nic nie jest w stanie mi pomóc.jest mi niedobrze i lewe oko lzawi.nic nie jest w stanie mi pomóc-leki przeciwbólowe,sen,nie mogę sobie znaleźć miejsca-mam ochotę ta głowa walić w ścianę.bol trwa tak ok 2h i potrafi pojawiać się do 3razy na dobę.dodam że między tymi dniami gdy nie boli jestem bardzo słaba i ostatnio zemdlalam. mam 27 lat.pomocy...

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana diagnostyka, wykonanie morfologii, tsh, glukozy, wizyta u okulisty oraz neurologa. Objawy mogą wskazywać na migrenę.
Pozdrawiam