Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 6 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle głowy, osłabienie, kołatanie serca i bóle kolan

witam. jestem dziewczyną, mam 18 lat i od dłuższego czasu mam różne problemy ze zdrowiem. bardzo często boli mnie brzuch, najbardziej po posiłku, nie wiem czemu. mam też problem z częstym bólem głowy, nieraz jest mi słabo i mi wali serce, czasami też mnie tam boli. mam też problemy z kolanem, bardzo często boli mnie bez powodu, nieraz tak że nie mogę chodzić.. co mi może być? czy któreś z tych objawów mogą wskazywać na coś poważnego? boję się pójść na jakieś badania.. proszę o pomoc. pozdrawiam.
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Badanie moczu na ciała ketonowe

Ciała ketonowe pojawiają się, m.in. jeżeli organizm nie otrzymuje wystarczającej ilości pokarmu na pokrycie zapotrzebowania energetycznego. Dlatego też w profilaktyce powinno stosować badanie krwi na obecność ciał ketonowych ? można je zrobić w domu lub w laboratorium.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Wszystkie opisane dolegliwości są bardzo niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić konkretne rozpoznania. Nie powinna się Pani jednak bać wizyty u lekarza. Proszę udać się do lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz oceni stan Pani zdrowia pod kątem każdego z wymienionych objawów, co umożliwi dalsze postępowanie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy