Bóle głowy po zderzeniu się z huśtawką

Witam mam 21 lat 17 lat temu na placu zabaw uderzyla mnie w glowe 6 osobowa hustawka. Od tamtej pory kazdego dnia boli mnie glowa. Zdarza sie ze bol jest nie do.zniesienia. co to moze byc? Rodzice i chlopak mowia ze migrena, ale ktos powiedzial ze moge miec tetniaka tak jak moj swietej pamieci dziadek. Prosze o szybka odpowiedz.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Mogą być to bóle migrenowe, ale i tętniak. Aby jednoznacznie wykluczyć tętniaka należałoby wykonać badanie tomografii komputerowej głowy z kontrastem. Sugeruję skonsultować się z neurologiem.

Czy miała Pani jakieś badanie obrazowe głowy?Przydałoby się wykonać tomografię lub rezonans głowy z kontrastem.