Bóle głowy podobne do ucisku

Witam serdecznie. Od dość długiego czasu towarzyszy mi ból głowy, nie jest to jednak zwykły ból, tylko coś w rodzaju ucisku, obrazowo mogę to porównać do parującego mi mózgu, gdzie para nie ma ujścia co tworzy ciśnienie i ogromny nacisk na czaszkę. Towarzyszy temu pogorszenie koncentracji i kłopoty z pamięcią krótkotrwałą. Badania eeg i tomografia nic nie wskazały. Żaden z lekarzy nie był mi w stanie do tej pory pomóc. Liczę jednak, że ktoś taki się znajdzie

Właściwie zebrany wywiad i badanie pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.