Bóle głowy połączone z bólami kręgosłupa i wymiotami

Witam. Od kilku lat lecze sie na ból głowy. mam go cały czas . mniejszy lub wiekszy że nie moge wytrzymać. kłade się z bólem, wstajez bólem. mialam robiony tomograf i pani doktor powiedziała ze jest czysto i mam się nauczyć z tym bólem żyć.gdy mnie głowa boli to mam się nie przejmować. czasami zbiera mi sie na wymioty. boli mnie takrze cały kregosłup i żołądek. na ból głowy jeszcze żaden lekarz nie utrafił mi z lekami . jestem też osobą szybko denerwującą się.

Nie podaje Pani, jakie leki dotychczas były przez Panią przyjmowane. Czasami dobranie leku wymaga wielu prób. Opisywane dolegliwości mogą odpowiadać migrenie, ale z pytania wynika, że rozpoznania pani nie zna. Proszę skierować swoje kroki do doświadczonego neurologa.