Bóle głowy poprzedzone bóle szyi po silnym uderzeniu w szyję

Ponad rok temu mialam wypadek,ktos uderzyl mnie w szyje i stracilam przytomnosc.pamietam ze ciezko mi sie oddychalo i przez jakis czas nie moglam mowic.podejrzewano uraz kregoslupa.Lekarz nie chcial mnie zbadac i wykonal tylko tk glowy.Powiedzial,ze wszystko jest w porzadku.Od tamtej pory mam bole glowy poprzedzone bolem szyji,ktore sa nie do zniesienia.Po wypadku potraktowano mnie jak przedmiot dlatego nie zglosilam sie do lekarza.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie da się określić przyczyny Pani dolegliwości. Proszę zgłosić się do innego lekarza. Może inny lekarz bardziej przypadnie Pani do gustu.

Pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety bez wykonania odpowiedniego badania fizykalnego oraz ewentualnych badaniach obrazowych nie można stwierdzić co może dolegać Pani. Może to być długotrwałym skutkiem uderzenia w szyję, szczególnie, że musiało być bardzo mocne jeżeli straciła Pani przytomność i prezentowała Pani objawy o jakich wspomina. Pozdrawiam.