Bóle głowy, problemy z widzeniem oraz problemy trawienne

Witam, już od dłuższego czasu mam bóle głowy ból jest strasznie silny, pulsujący, mam kłopoty z widzeniem, najsilniejszy w skroniach trwa nawet 3 dni przy czym jest taki mocny że nie można normalnie funkcjonować, pomiędzy napadami bólu mam zawroty głowy i od niedawna problemy trawienne, bóle brzucha, wzdęcia, zaparcia oraz drętwienie kończyn, początkowo stwierdzono u mnie zatoki ale ból nie zginął, niedawno lekarka rodzinna stwierdziła nerwy i zespół jelita drażliwego czy to żeczywiście to?

W przypadku wystąpienia bólów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem. W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, charakter, czas trwania, objawy towarzyszące itd itd...Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych. Czasami niezbędna jest diagnostyka neuroobrazowa (TK, MRI).