Bóle głowy przy leczeniu boreliozy

Witam nazywam sie tomasz mam 23 lata i choruje na bolerioze jakieś półtora roku temu wykryto te chorobe u mnie nie jest leczona ze wzgledu na dlugie oczekiwania na kolejke dostalem od lekarza poczatkowo Duomox i raczej nic nie pomoglo teraz objawy sa inne niz te z poczatku teraz mam straszne bóle glowy gdy z kims rozmawiam caninam sie i mie wiem co dalej mam mówić drżenie rąk roznego rodzaju tiki , nie pije alkocholi od 18 miesięcy gdy weze choc lyczek piwa mam wrazenie jak bym zaraz mial umrzeć

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza neurologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Należy zgłosić się do neurologa celem wykonania badania diagnostyczne może to nie jest borelioza, pozdrawiam