Bóle głowy przy lekach na neuralgię

pyt. do neurologa. od 3 tyg. zażywam na neuralgie diwascan 3x1 i amisepin 200mg 2x1. po tyg. stosowania amisepinu wytopiło u mnie zaburzenie smaku. skontaktowałam się z moim neurologiem kazał mi zmniejszyć dawkę amizepinu 2x1/2 tab. po zmniejszeniu dawki bóle głowy ponownie się nasiliły wiec biore 1/2 rano 1 na wieczór. zaburzenia smaku dalej pozostały. cz ten problem jest sprawą dyskomfortu czy powinnam całkowicie odstawić lek czy przyczyna tkwi w czym innym.

Aleksander Ropielewski

W tej sytuacji proponuję odstawić lek i ponownie skonsultować się z lekarzem celem zmiany terapii, ponieważ w mniejszej dawce nadal występują objawy niepożądane, a do tego jest ona nieskuteczna.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski