Bóle głowy przy naczyniaku jamistym

Czy mózg dwa lata po usunięciu guza (naczyniak jamisty lub glejak o niskim stopniu złośliwości) może zacząć znów boleć jak przed operacją. Nie boli głowa, kość, czy zakończenia nerwów na skórze. Typowo boli mózg w miejscu operacyjnym. Tępy ból jakby go ktoś co chwilę uciskał. Czy przyczyną może być zmniejszenie dawki leków padaczkowych. Neurologa mam w grudniu czy mam iść wcześniej.

Uważam za wskazane ponowną konsultacje neurologiczna ( szybciej niz ta w grudniu).
Specjalista oceni konieczność wykonania kontrolnego badania TK głowy.Można się zgłosić na ostry dyżur neurologiczny i tam zostanie Pani zbadana.To ważne

Pozdrawiam ciepło