Bóle głowy przy skokach na trampolinie

Witam :) podczas skaknia na trampolinie czuje bol głowy, dokładnie głowa boli mnie gdy tylko wyskakuje w gore, po zejściu z trampoliny nie czuje boli głowy. czy to normalne? ostatnio pije bardzo duzo kawy czy to moze byc z tym związane ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego,

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwa reakcja na przeciążenia związane z wyskokiem jak też możę mieć przycyznę o charakterze ortopedycznym lub neurologicznym. Trudno jest mi to stwierdzić jednoznacznie bez przeprowadzenia badania. Sugeruję kontakt z ortopedą lub neuroogiem lub zaprzestanie czynności wywołujących ból głowy.