Bóle głowy przy skroni i mdłości

Klaudia, lat 18. Witam, od dłuższego czasu (około pół roku) mam bóle głowy - prawa strona przy skroni. Nigdy z tym nic nie robiłam ponieważ zawsze wychodziłam z założenia że to z nerwów. Ostatnio do bólu głowy który mam wrażenie, że z każdym tygodniem narasta doszły mdłości i brak apetytu.

W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych. Czasami niezbędna jest diagnostyka neuroobrazowa (TK, MRI).