Bóle głowy przy zmianach zapalnych w komórkach sitowych

Proszę o interpretację wyniku angio tk cz.2;zmiany zapalne w komórkach sitowych,nadmienię że bardzo często dokucza mi ból głowy

Rozumiem ,ze poza opcją naczyniową -pisze Pani cytuję angio TK,które służy do oceny naczyń -zostało wykonane badanie tomografii komputerowej głowy i wówczas dokonano interpretacji o stanie zapalnym zatok sitowych.Jeżeli tak to proszę się udać do laryngologa celem podjęcia leczenia.

Pozdrawiam