Bóle głowy, szczęki a problemy z odcinkiem lędźwiowym

Witam. Od kilku miesięcy mam ból głowy oraz szczęki. Ból występuje w różnych miejscach, tył głowy, bok, skronie,czubek lecz głównie boki głowy, czasem odczucie jakby ból przechodził przez jakiś nerw, czasem trwa kilka sekund czasem kilka lub kilkanaście minut. Ból jakby punktowy. Czasem boli szyja. Bol nasila się wieczorem. Dodam że mam problemy z odcinkiem lędźwiowym. Boje się ze to coś poważnego. Proszę o jakąś rade bądź wskazówkę. Wizytę u lekarza mam dopiero za 3 tygodnie.

Objawy nie wskazują na konieczność pilnej konsultacji. Może Pan spokojnie poczekać 3 tygodnie. Innym rozwiązaniem jest konsultacja neurologiczna prywatnie.