Bóle głowy, uczucie ciężkości i zawroty przy nerwicy

Od dwoch dni mam dziwne bóle głowy czuje jakby mi ktoś cos w nią włożył jest strasznie ciężka mam wrażenie ze cos mi chce w niej wybuchnąć rozsadzić, czasami mam zawroty głowy w nicy nie mogłam spac,ciśnienie mam ok 124/75 puls 60,nie wiem co sie dzieje, badania mam ok,stwierdzono u mnie nerwice i napady leku co moze byc przyczyna? Chciałam zrobic prześwietlenie głowy ale narazie nie mam możliwości prosze o jakies rady jak moge sobie z tym radzić

Dzień dobry, rozumiem, że nerwica została zdiagnozowana przez lekarza psychiatrę, jeśli tak to zapewne zaleciła pani dalsze kroki postępowania w tym leki. Jeżeli nie, to zachęcam panią do wizyty u psychiatry w celu potwierdzenia diagnozy. Lekarz zaleci dalsze kroki postępowania, w tym prawdopodobnie psychoterapię. Pozdrawiam.

Opisywane objawy wchodzą w spektrum zaburzeń lękowych m.in. lęku panicznego. Polecam zgłosić się na konsultację psychologiczną podczas której opowie pani bardziej szczegółowo o trudnościach i podejmie pani terapię. Pozdrawiam