Bóle głowy w guz mózgu

proszę o pomoc,pisałam nieco wcześniej o moich objawach przypominających guza mózgu czy wiele innych schorzeń.Mam bóle głowy od ok 12-15 lat,MRI oraz tomografia w porządku,ciągłe zmęczenie szczególnie poranne,niemożnośc wstania z łóżka,problemy ze wzrokiem od dziecka,zdiagnozowany astygmatyzm,lewe oko prawie nie widzę.jstem wciąż ospała,wykończona niewiadomo czym,mam obowiązki 4 dzieci jest dużo pracy,radzę sobie,nie o to chodzi.Od dziecka mieszkałam naprzeciwko lasu,kleszcze miałam

Ponawiam propozycję wykonania badań krwi w kierunku boreliozy!!! (NFZ)- na początek. Poza tym ja sam wysyłałem swoją krew do Berlina (500zł) pobraną przez firmę "Diagnostyka" proszę sprawdzić w netcie gdzie jest najbliższy punkt od miejsca Pani zamieszkania - ich badania są bardziej miarodajne. Poza tym wizyta u neurologa , zż