Bóle głowy w okolicach zatok, rozmazany obraz, drętwienia rąk

Witam! Mam ból głowy na oczami przez całe czoło, przy tym towarzyszy mi słabe widzenie, mogę skupić wzrok na jednym punkcie a dookoła mam rozmazany obraz, chwilę po takim samopoczuciu pojawia się drętwienie ręki i ust. Te objawy mam od roku, pojawiły się z 5 razy. Przy tych objawach często wymiotuję. O czym mogą świadczyć te objawy?

Przyczyn może być wiele
.Lekarz rozpoznanie stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważne są też inne informacje jak np choroby dodatkowe, choroby w rodzinie itd.