Bóle głowy w różnych miejscach a nerwica

Witam. Lekarze podejrzewają nerwice lecz chciałabym wykonać badania dla upewnienia. Pytanie JAKIE. To objawy :bóle głowy w różnych miejscach, czasem nagle kujace, czasem cały dzień w jednym miejscu, następnego w innym , głównie prawa strona, odralnienia w sytuacji nerwowej, zaparcia i biegunki na zmianę, obniżenie inteligencji, niechęć brak sił, mocne bicie serca tak ze czuć na całym ciele, nerwowość , wybuchowosc na zmianę z płaczem. Wiecznie zatkany nos niemożność oddechu nosem. Bezsenność,

Witam serdecznie,
Jeżeli Pani uważnie przeczyta poniższe linki zrozumie Pani, że wymieniła Pani większość
symptomów kumulowanego stresu, powodujęcego właśnie nerwice lękową.
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
http://psychotherapie-live.de/data/documents/STRES-zabija-akt..pdf
Oczywiście może Pan dla pewności przerowadć badania tomgraficzne głowy, colonoskopię jelit, gastroskopię żołądka, a także rozszerzone badania krwi oraz określić
poziom magnezu i wapnia. Prawdopodobnie badania te nic negatywnego nie wykażą ale ponieważ długo trwaję jednocześnie zarezerwowałbym sobie wizytę u psychoterapeuty
specjalizujęcego się w ww tematyce. ( Też się długo czeka, moje wolne terminy to dopiero koniec stycznia) Pozdrawiam i życzę zdrowia