Bóle głowy w różnych miejscach, bóle pleców, twarzy, u nasady nosa

Witam.Mam dziwne dolegliwości-bóle głowy w różnych miejscach, bóle pleców, twarzy, u nasady nosa,szczęki,ścisk w szyi, nieraz boli mnie oczodół i połowa twarzy, jak wezme głębszy oddech to kręci mi się w głowie.Czasami trudniej mi się oddycha jakby cos mi przeszkadzało.Badał mnie kardiolog, okulista, neurolog, ortopeda i nic dalej nie wiem, tyle że mam zwyrodnienie kręgosłupa. Badania echo,EKG,TK głowy,cisnienie,pr.wysiłkowa,krew,spirometria są OK. Jaka może być przyczyna moich dolegliwości?

Istnieje prawdopodobieństwo iż może to być nietypowa neuralgia nerwu V , celowe jest pełne badananie neurologa