Bóle głowy w różnych miejscach u 46-latki

Witam mam 46 lat i często boli mnie głowa w różnych miejscach chociaż ostatnio około 9 miesięcy bardzo często tył głowy ,jeśli trwa to jeden dzień jest nie żle lecz gdy to trwa do 4 lub 5 dni mam wrażenie że zwariuję biorąc cały czas tabletki żeby ten ból uśmieżyć .Ból towarzyszy mi dzień i noc .Tak mam problem z kręgosłupem górnym przepukliny ,wypukliny .Mam za sobą wizyty u neurologów ,robiony rezonans głowy i nic nie wykazało a bóle robią się coraz bardziej nie do zniesienia proszę o pomoc

Witam,

Proponuję udać się do fizjoterapeuty w swoim rodzinnym mieście. Zabrać ze sobą dotychczasową dokumentację medyczną. Fizjoterapeuta po wywiadzie i badaniu będzie mógł Pani zaproponować odpowiednie postępowanie, skoro leki już nie pomagają.