Bóle głowy w skroniach i z tyłu głowy, ból karku i pleców

Witam serdecznie, mam 22 lata, bolą mnie wszystkie stawy ale nie naraz(bóle podobne do boli na zmianę pogody), mam bóle głowy w skroniach i z tyłu głowy, ból karku i pleców, jednak najbardziej mnie niepokoi ból brzucha nad pępkiem i po bokach jakby jelito grube oraz w podbrzuszu jakby kłucie w jajnikach. Od dłuższego czasu mam problem z zaparciami, nie chce mi się w ogóle do toalety a jak już pójdę to robię mało i nie wygląda na normalny stolec jest bardziej wąski. Czy to może być rak?

Proszę zgłosić się do lekarza POZ celem wykonania badania podstawowe krwi oraz do lekarza ginekologa, pozdrawiam