Bóle głowy, wgłębienie w czaszce, zmiany w kręgosłupie i nadczynność tarczycy

Mam bóle głowy.Otóż tak,wgłebienie w czaszce jest nie tyle co bolesne ale bardzo wrazliwe,dodatkowo mam zmiany w kręgosłupie(dość duże)i nadczynność tarczycy.Boję się końcowego rozpoznania,ale wolała bym wiedzieć co to jest i rozpocząc leczenie,żeby nie było za późno,mam dwójkę dzieci.może jednak warto pójść prywatnie do lekarza?wizyta droga,ale życie droższe,proszę o radę.Dziękuję i pozdrawiam

Co rozumie Pani pod pojęciem"Wgłębienie w czaszce"?Czy był jakiś uraz ze złamaniem kosci czaszki.Od kiedy wysteouja bóle glowy?Gdzie sa umiejscowione?Jak częste?Czy towarzysza im inne objawy?