Bóle głowy z tyłu po prawej stronie

Witam od paru dni boli mnie głową z tyłu po prawej stronie na dole i ból ten rozchodzi się na całą prawą stronę głowy.Boli mnie też prawa skroń i prawe oko.Jestem osłabiony i mam zawroty głowy.Czym może być spowodowany ból cz moze być od kręgosłupa seryjnego bonszyja mnie też czasem boli.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc się wypowiedzieć. proponuję udac się do lekarza rodzinnego.