Bóle głowy, zachwiania równowagi, chwilowe utraty pamięci

Wiem że to zabrzmi śmiesznie nie wiem zupełnie do jakiego lekarza się z Tym udać .Pytałam nawet internistę nic mi nie doradził i jeszcze patrzył jak na wariatkę. Mam taki problem że w miejscu gdzie małe dzieci moja tzw. ciemiączko mi od dwóch lat w tym miejscu głowę jak by wypychało do góry nie dość że mam straszne bóle głowy , zachwiania równowagi , chwilową utratę pamięci to jeszcze Po jednej stronie taki jakby wyżerało mi czaszkę. Jak dotykam palcem czuje mały pogłębiający się bolesny otwór?

Piotr Jurczyk

Witam. Rzeczywiście, Pani objawy nie są zbyt charakterystyczne, ale mimo wszystko radziłbym udać się do neurologa, który zbierze wywiad i przeprowadzi badanie. Myślę że celowe będzie wykonanie podstawowych badań krwi wraz z poziomami wapnia i magnezu oraz badanie TK głowy z kontrastem. Pozdrawiam.