Bóle głowy, zachwiania równowagi, mdłości i problemy z pamięcią krótkotrwałą

Witam! Od kilku lat miewam bóle głowy szczególnie lewa strona. Wczoraj miałam taki ostry promieniujący z zachwianiem równowagi i mdłościami. Trwało to krótko. W ciąży nie jestem. Mam takie dziwne pęknięcie w czaszce od kilku lat. Zaczyna się od środka czoła po górę i zaokrągla się, i kończy się kilka centymetrów nad uchem. Gdzieś 10 lat temu zemdlałam na podłogę i miałam nudności. Mam też problemy z pamięcią krótkotrwałą. Często rano jest mi niedobrze, nudności ale bez wymiotów. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie i dokładny wywiad, bez podstawowych informacji trudno ustalic przyczynę, byc może wymagac Pani będzie jakiś badań obrazowych. Jakie ma Pani ciśnienie?