Bóle głowy, zatkany nos, duszności

Witam od ponad tygodnia jestem "chora". Wpierw myślałam że zwykłe przeziębienie, dwa dni później ból głowy, nie mogłam oddychać, nos był tak zatkany że nawet nic nie spływało. Paracetamole, sudafety kropelki przerobiłam. Jest niby lepiej ale wciąż czuje ból głowy (jakbym miala ciśnienienie w głowie) i katar żółty, gumowy co nie pozwala mi funkcjonować jak zwykle. czy potrzebna jest konsultacja lekarza/ antybiotyk ? Co się dzieje?

Lek. Tomasz Budlewski

Końieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego.