Bóle głowy, zdenerwowanie a brak okresu

nazywam sie joanna,od ponad 10 m-cy nie mam miesiaczki,wyniki badan krwi,moczu,tarczycy,jajnikow wykazuja ze jestem zdrowa,obecnie czekam na wynik tomografii glowy,odzywiam sie zdrowo,na sniadanie platki owsiane,duzo potraw z grilla nie lacze produktow np sera z szynka ,jem duzo warzyw i owoce na 2 sniadanie ale bardzo tyje,robie cwiczenia 3x w tygodniu,wszystko regularnie od ponad 6-cy i wiecej przytylam,jestem zmeczona i poddenerwowana,i okropnie boli mnie glowa od dlugiego czasu co mi jest?

Witam serdecznie. Przyczyn może być wiele i z pewnością konieczna jest dalsza diagnostyka. Z przyczyn oczywistych internetowa wymiana postów nie wnosi zbyt wiele w tej kwestii. Badanie to głowy może wiele wyjaśnić.