Bóle głowy, zdrętwiała szyja i bóle szczęki oraz zębów

Czyk ból głowy z tyłu po bokach i za uchem oraz szum i bol ucha.uczucie jakby coś na głowie było odrętwiała szyja i ból z tyłu szczęki zęby pobolewaja jak by coś było na nich czuję zmęczenie osłabienie pojawiają się zawroty głowy i uczucie omdlenia . pojawia się drżenie zębów czy dziąseł pulsowanie . Poliki tez czasem drza dodam że mam nie wyleczone kanałowe ktore zostało naruszone przez innego dentysta który nie wiedział ze te zeby są do leczenia kanałowego i nie wyrwane ósemki które wyrastają.

Nie wydaje mi się ,że opisane objawy mają charakter zębopochodny.Raczej szukałbym pomocy najpierw u lekarza rodzinnego a ten pewnie będzie chciał konsultacje laryngologiczną i neurologiczną , bardziej to przypomina problemy z uchem lub bóle napięciowe , byc może skolerowane z toczącym się stanem zapalnym w uchu środkowym.
Podobne dolegliwości występują przy niedoborach mikroelemntów i nadużywaniem napojów energetycznych.
Pomijając to wszytko i tak trzeba jak najszybciej wyleczyć stany zapalne w obrębie jamy ustnej (leczenia kanałowe) bo na pewno one nie pomogą w diagnostyce i leczeniu.