Bóle górnych zębów a RTG

Boli mnie górna siódemka i piątka, susztki nie mam. Siódemka była przeswietlana i rtg nic nie wykazało a w piące podobno jest pruchnica pod plombom. Co robic wizyte u dentysty mam za tydzien.

Witam.
Jeśli środki przeciwbólowe nie pomagają proszę przyspieszyć wizytę. Jeśli nie w tym to w innym gabinecie. Nie ma sensu, by się Pani męczyła.

Pozdrawiam,
specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej Tomasz Bigas