Bóle i burczenie brzucha po jedzeniu u 41-latki

mama 41 lat- ma okropne bole,sciskanie,rwanie i burczenie brzucha po jakimkolwiek jedzeniu.Lezala w szpitalu, trzy dni,zrpbili badania krwi i tk.,pare kroplowek i do domu..Brzuch miala jak w 9tym mscu ciazy,nie mogla sie zalatwic.,wazy 42 kilo. dzis lekarz kazal jutro stawic sie do szpitala- zrobia kolonoskopie oraz gastroskopie,.W tk napisali- poszerzenie na zroscie,prosze o wyjasnienie,bo duzo z tego wynika,dodam,ze ostatnia ginekologiczna 19 lat temu,prosze o jakies swiatelko na sprawe

Witam. Opisane objawy nasuwają podejrzenie upośledzenia funkcji wątroby. Proszę kontynuować diagnostykę zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.