Bóle i drętwienie głowy, uczucie zatkanego ucha, zaburzenia widzenia

witam , po op kregoslupa szyjnego . objawy wykryto torbiel w granicach normy w glowie bole glowy ,dretwienie jednej strony twarzy prawej , uczucie zatkanego ucha prawego , uczucie napuchnietej galki ocznej prawej ,pogorszenie widzenia plamy czarne i jak by za mokrym szklem ,uczucie babelkow w karku wysoko przy potylicy slysze tez z tamtego miejsca w potylicy syczenie pstrykanie jak by babelki wody mineralnej . zmeczona , szybko sie mecze i wtedy czuje metaliczny olowiany posmak w ustach .pomocy

Nie do konca rozumiem : czy i jaką operacje Pani przeszłą ?
Konieczna dokładna ocena Pani stanu i analiza wyników badań
Jak z nastrojem i snem? Jak praca?
Pozdrawiam