Bóle i kłucia brzucha a wydzielina z krwią

dziekuje bardzo za odp a o tescie pomyslelismy z mezem i kupiłam zrobie jutro rano.a odczuwam bule i kłucia takie sa jak do miesiaczki ale nadal nic a puzniej plam nie ma tylko jest ta wydzielina z krwia denerwuje sie ale do jutra wytrzymam he jeszcze raz bardzo dziekuje za odp

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się wydzieliny z krwią może zwiastować wystąpienie miesiączki. Proszę wykonać zakupiony test i od wyniku badania uzależnić dalsze postępowanie.