Bóle i kłucia serca po cesarskim cięciu

witam.jestem 7miesiecy po cieciu cesarskim,od3 miesiecy mam niskie cisnienie 90/60 i przyspieszania bicia serca.bóle w klatce piersiowej i klucia promieniujace do lopatki,jestem slaba czesto oblewaja mnie poty,czasem robi mi sie slabo i kreci wglowie.2razy mialam robine ekg i wyszlo dobrze.badania krwi tez sa dobre,lekarz muwi ze musze z tym zyc ale przeszkadza mi to w normalnym funkcjonowaniu szczegulnie teraz przy malym dziecku.choruje na nerwice lekowa.jaka jest przyczyna tych kolatan i bóli.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć wiele przyczyn, w tym somatyczne jak i psychogenne. Przede wszystkim sugeruję jednak dokładną diagnostykę kardiologiczną w celu wykluczenia somatycznych przyczyn. Jeśli jednak wyniki wszystkich badań będą prawidłowe warto pomyśleć o konsultacji psychiatrycznej.