Bóle i kłucia w okolicy wątroby

Czym (jakim lekiem) zastąpić Tribux Forte, Nospę Max, Cynarex i Hepatil. Tribux biorę rano, Nospę trzy razy dziennie to samo Hepatil i Cynarex. Po co? Mam ciągle powracające bóle typu kłucia w okolicach wątroby i nie wiem co mi tak na prawdę jest! Mam 49 lat i jestem facetem cierpiącym dodatkowo na schizofrenię (Solian 400 mg) Mam stłuszczenie wątroby, jestem szczupły. Więc, czym zastąpić wyżej wymienione suplementy diety??? Jakiś jeden dobry, może być drogi, żeby tylko pomagał. Proszę o odp.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

może preparat ziołowy LIV-52 Panu pomoże, proszę brać 3x dziennie po 2 tabletki, nie nalezy pic alokoholu.

Pozdrawiam