Bóle i kłucie ręki od ramienia do łokcia

Witam. Mam pytanie gdyz od kilku dni boli mnie lewa reka od ramienia do lokcia. To jest takie dziwne klucie gdy ruszam reka gdy ja prostuje lub sie schylam i zaczyna dretwiec co jakis czas zaczelo sie to od palca u reki wskazujacego te same uczucie a teraz reka co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc się wypowiedzieć. proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna cos wiećej powiedzieć.