Bóle i mdlenie nóg a leczenie augmentinem

witam czesto teraz odczuwam bole nog mam 60 lat jestem zmeczona mdleja mi nogi ,kosci nie raz odczuwam jak bym miala polamane ,tak bola ,przepisano mi augmentin troche mi odpuscilo ale na krodka,mam troche zageszczona krew czy to od tego

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości wymagają dokładniejszej diagnostyki pod okiem specjalisty reumatologa. Skierowanie do specjalisty uzyska Pani od lekarza POZ.