Bóle i mrowienie w rękach i klatce piersiowej

Bólei mrowienie w rękach i klatce.Mam 32 lata,ostanio miałem robione banie u urologa tzw.urogram,od tego momentu żle się czuje tzn.ciężko mi się oddycha,mam uciski w klatce z lewej stronyoraz barku ,szyii, mrowienia w lewej ręce, czuje się czasami jakbym miał stracić oddech,pobelewania są też w brzuchu, kłucie,jakbym miał klina w gardle i suchość gardła,uczucie słabość i roztrzęsienia w środku,całkowicie nie oddycham nosem[stwierdzonzy brak przegrody nosowej].Co mogą świadczyć te objawy.

Witam,
dolegliwości które Pan opisuje są dość nietypowe i odpowiadać mogą zaburzeniom nerwicowym, lękowym - wskazana jest wizyta u lekarza POZ celem usystematyzowania dolegliwości i dalszej diagnostyki problemu.