Bóle i nadmierne pocenie się po usunięciu jajnika

Tak robiłam markery torbielą i są ok. Jestem po usnięciu lewego jajnika wraz z jajowodem więc lekarz stwierdził że mój wiek nie pozwala abym miała usuniętą macicę wraz z tym torbielem, jajnikiem i jajowodem. A ból jest nieznośny pomimo brania śr. przeciwbólowych, cała sztywnieję pocę się jest tak ok. 3-4 razy na dobę. Czy powinnam w takiej sytuacji zgłosić się do szpitala? dziękuję za odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z opisu wnioskuję, że zadała Pani już pytanie w naszym serwisie, aczkolwiek nie mam możliwości go przeczytać. Jeśli jednak ma Pani dolegliwości bólowe w okolicy jajników, które nie reagują na stosowane leki p/bólowe, zdecydowanie proszę zgłosić się do najbliższej ginekologicznej izby przyjęć.