Bóle i obrzęki kolan oraz zmiany zwyrodnieniowe

mam i bóle i obrzęki kolan w kwietniu miałam rezonans magnetyczny oby dwóch kolan i okazało się że mam zmiany zwyrodnieniowe, kupiłam sobie zastrzyki z kwasem hialuronowym ale obrzęk nie minął lekarz powiedział ze o nie jest od tego, brałam tabletki cyclo3Forte ale tez nie pomogło odczuwam też obrzęk w lewym łokciu dodam ze po lewej stronie jest gorzej, jestem spuchnięta cała mam lewą nogę grubszą od prawej o czym to może świadczyć czy może to być jakaś choroba genetyczna, bolerioza czy toczeń

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza reumatologa, po badaniu będzie można zastosować odpowiednie postępowanie.