Bóle i opuchlizna po skręceniu stawu skokowego

W sierpniu skręciłem staw skokowy lecz nie wiem kiedy to się stało. Odbyłem dwie rehabilitacje ale nic nie pomogły do tej pory mam ból w stopie i do tego napuchły mi dwa palce które też mnie bolą. prześwietlenie nic nie pokazuje i trwa to już bardzo długo. Proszę o pomoc. Co to może być?

Witam,

zazwyczaj moment skręcenia stawu skokowego jest łatwy do uchwycenia ze względu na intensywne dolegliwości, które towarzyszą temu urazowi. Na zdjęciu RTG zmiany mogą nie być widoczne. Skręcenie stawu pozostawia następstwa głównie w obrębie tkanek miękkich.
Proces gojenia takiego urazu może trwać kilka - kilkanaście tygodni w zależności od rozległości urazu.
Rehabilitacja po urazie skrętnym nie zawsze jest potrzebna.
Wskazane jest uzupełnienie wywiadu lekarskiego, rozszerzenie diagnostyki i badanie kliniczne żeby móc się odnieść do Pańskiego pytania.