Bóle i powiększanie się piersi po miesiączce

Witam od 4 cyklow bala mnie piersi i znacznie sie powiekszaja dzieje sie tak zaraz po miesiaczce badz w czasie dni plodnych sz do miesiaczki. Przed tymi obiawami bralam hormony plastry evra. Czy mam sie nie pokoic ze cos sie moze dziac i jestem po trzech porodach jesli to ma jakies znaczenie. Prosze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest wykonanie badań hormonalnych. Proszę udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.